6345-100
24, 50€
0,196€/ Paper
In Stock.
Paper Tray Rectangular shape Silver 25x34cm (100 Units)
The price is for a pack of 100 Units.
With this product also buy
6345-100
24, 50€
0,196€/ Paper
In Stock.
110714-250
13, 41€
0,043€/ Paper
In Stock.
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | 25x34cm |
| Design | Square |
| Material | Cardboard |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2 mm cm |
| Width | 25 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 34 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 100 |
11435-100
14, 50€
0,116€/ <b>14x21cm</b>
In Stock.
6345-100
24, 50€
0,196€/ <b>18x24cm</b>
In Stock.
11438-100
35, 30€
0,282€/ <b>22x28cm</b>
In Stock.
6077-100
51, 78€
0,414€/ <b>25x34cm</b>
In Stock.
11428-100
52, 39€
0,419€/ <b>Gold</b>
In Stock.
6077-100
51, 78€
0,414€/ <b>Metallized</b>
In Stock.
11400-100
52, 39€
0,419€/ <b>Black</b>
In Stock.
52005-100
44, 75€
0,358€/ <b>White</b>
In Stock.
12295-50
20, 64€
0,330€/ Paper
In Stock.
11420-100
60, 10€
0,481€/ Paper
In Stock.
52005-100
44, 75€
0,358€/ Paper
In Stock.
11400-100
52, 39€
0,419€/ Paper
In Stock.
11428-100
52, 39€
0,419€/ Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
5949-50
50 Units
8, 02€
0,160€/Brown
Out of Stock
11419-100
38, 08€
0,305€/ Paper
In Stock.
11414-100-10
76, 64€
0,077€/ Paper
In Stock.
11428-100-4
167, 65€
0,419€/ Paper
In Stock.
5182-50-20
1.000 Units
76, 96€
0,077€/Plastic
Out of Stock
11438-100
35, 30€
0,282€/ Paper
In Stock.
13873-50
73, 96€
1,479€/ Kraft
In Stock.
11435-100
14, 50€
0,116€/ Paper
In Stock.
11417-100
13, 73€
0,110€/ Paper
In Stock.
12174-100-10
55, 66€
0,056€/ Paper
In Stock.
12295-50-6
99, 09€
0,330€/ Paper
In Stock.
11645-1
3, 10€
3,098€/ Paper
In Stock.
11644-50
108, 63€
2,173€/ Paper
In Stock.
11649-1
2, 71€
2,710€/ Paper
In Stock.
11427-100-5
178, 52€
0,357€/ Paper
In Stock.
11645-50
124, 28€
2,486€/ Paper
In Stock.
11646-50
68, 30€
1,366€/ Paper
In Stock.
52002-100-10
79, 13€
0,079€/ Paper
In Stock.
11642-10
-15% 14, 78€ Regular price 17,39 €
1,478€/ Paper
In Stock.
6346-50
50 Units
61, 25€
1,225€/Paper
Out of Stock
11637-50
64, 94€
1,299€/ Paper
In Stock.