6345-100-8
156, 83€
0,196€/ <b>18x24cm</b>
In Stock.
Paper Tray Rectangular shape Silver 25x34cm (400 Units)
The price is for a box of 200 Units.
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | 25x34cm |
| Design | Square |
| Material | Cardboard |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2 mm cm |
| Width | 25 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 34 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 400 |
6345-100-8
156, 83€
0,196€/ <b>18x24cm</b>
In Stock.
11438-100-6
169, 44€
0,282€/ <b>22x28cm</b>
In Stock.
6077-100-4
165, 70€
0,414€/ <b>25x34cm</b>
In Stock.
11428-100-4
167, 65€
0,419€/ <b>Gold</b>
In Stock.
6077-100-4
165, 70€
0,414€/ <b>Metallized</b>
In Stock.
11400-100-4
167, 65€
0,419€/ <b>Black</b>
In Stock.
52005-100-4
143, 17€
0,358€/ <b>White</b>
In Stock.
12295-50-6
99, 09€
0,330€/ Paper
In Stock.
11420-100-3
144, 24€
0,481€/ Paper
In Stock.
52005-100-4
143, 17€
0,358€/ Paper
In Stock.
11400-100-4
167, 65€
0,419€/ Paper
In Stock.
11428-100-4
167, 65€
0,419€/ Paper
In Stock.
Product Reviews / Q&A
11435-100
14, 50€
0,116€/ Paper
In Stock.
52002-100-10
79, 13€
0,079€/ Paper
In Stock.
11428-100
52, 39€
0,419€/ Paper
In Stock.
12175-100
9, 23€
0,074€/ Paper
In Stock.
5182-50-20
1.000 Units
76, 96€
0,077€/Plastic
Out of Stock
12174-100-10
55, 66€
0,056€/ Paper
In Stock.
11645-1
3, 10€
3,098€/ Paper
In Stock.
13442-50-15
88, 61€
0,118€/ Paper
In Stock.
11636-10
17, 07€
1,707€/ Paper
In Stock.
11414-100
9, 58€
0,077€/ Paper
In Stock.
6345-100-8
156, 83€
0,196€/ Paper
In Stock.
11435-100
14, 50€
0,116€/ Paper
In Stock.
11421-100
9, 14€
0,073€/ Paper
In Stock.
52000-100-4
37, 34€
0,093€/ Paper
In Stock.
52001-100-6
171, 61€
0,286€/ Paper
In Stock.
11427-100
44, 62€
0,357€/ Paper
In Stock.
11438-100-6
169, 44€
0,282€/ Paper
In Stock.
11428-100
52, 39€
0,419€/ Paper
In Stock.
52004-100-6
144, 15€
0,240€/ Paper
In Stock.
11417-100
13, 73€
0,110€/ Paper
In Stock.
13442-50
7, 38€
0,118€/ Paper
In Stock.