36, 99 €
1,480€/Plastic
In Stock
Plastic Tray Rectangular Shape Black 35X24 cm .
Accesories
36, 99 €
1,480€/Plastic
In Stock
7, 41 €
1,481€/Plastic
In Stock
With this product also buy
7167-25
16, 89€
0,541€/ Plastic
In Stock.
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 35x24cm |
| Design | Rectangular |
| Material | Recicled PET |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 1,6 cm |
| Width | 24 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Length | 35 cm |
| Recyclable | Yes |
| Reusable | Yes |
| Price for | 10 |
7108-10
14, 24€
1,140€/ <b>35x24cm</b>
In Stock.
7105-5
5 Units
24, 81€
4,961€/46x30cm
In Stock.
7106-5
5 Units
32, 29€
6,459€/55x37cm
In Stock.
5963-50
50 Units
3, 06€
0,061€/Plastic
Out of Stock
7116-5-10
50 Units
-10% 139, 94€ Regular price 155,49 €
2,799€/Plastic
Out of Stock
7181-5
5, 31€
0,849€/ Plastic
In Stock.
7106-5-10
50 Units
258, 34€
5,167€/Plastic
Out of Stock
7110-10
30, 48€
2,439€/ Plastic
In Stock.
7184-5-10
118, 80€
2,376€/ Plastic
In Stock.
7104-5
5 Units
17, 09€
3,417€/Plastic
In Stock.
7104-5-10
50 Units
136, 72€
2,734€/Plastic
Out of Stock
7124-10
40, 26€
3,221€/ Plastic
In Stock.
110719-50
10, 94€
0,175€/ Plastic
In Stock.
10545-25
30, 98€
1,239€/ Plastic
In Stock.
7090-5
5 Units
32, 28€
6,457€/Plastic
In Stock.
7176-5
10, 32€
1,650€/ Plastic
In Stock.
7107-10
9, 97€
0,798€/ Plastic
In Stock.
7094-10-5
139, 90€
2,798€/ Plastic
Out of Stock
7173-5-3
63, 38€
4,225€/ Plastic
In Stock.
7172-5
18, 27€
2,923€/ Plastic
In Stock.