5963-50
50 Units
3, 06€
0,061€/Plastic
Out of Stock
Plastic Tray Rectangular Shape Black 31,6x26,5x2cm
The price is for a bag of 25 Units.
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 31,6x26,5x2cm |
| Design | Square |
| Material | PET |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2 cm |
| Width | 32,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 31,6 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 25 |
5963-50
50 Units
3, 06€
0,061€/Plastic
Out of Stock
7333-50
50 Units
-20% 15, 58€ Regular price 19,47 €
0,312€/Reusable
In Stock.
7100-5
5 Units
12, 99€
2,598€/Plastic
Out of Stock
8638-125
125 Units
162, 33€
1,299€/Plastic
Out of Stock
110607-50
50 Units
6, 58€
0,132€/Plastic
Out of Stock
7982-12
12 Units
-20% 7, 48€ Regular price 9,35 €
0,623€/PP
In Stock.
640573-1
1 Units
-20% 4, 87€ Regular price 6,09 €
4,872€/Plastic
In Stock.
9925-3-60
180 Units
72, 31€
0,402€/Plastic
Out of Stock
7126-5
5 Units
16, 67€
3,334€/Plastic
Out of Stock
7119-5
5 Units
12, 93€
2,587€/Plastic
Out of Stock
7104-5-10
50 Units
136, 72€
2,734€/Plastic
Out of Stock
12797-10-5
50 Units
70, 49€
1,410€/Plastic
Out of Stock
9921-25
25 Units
-25% 7, 01€ Regular price 9,35 €
0,280€/Plastic
Out of Stock
7111-5
5 Units
7, 21€
1,441€/Plastic
Out of Stock
7097-5
24, 65€
3,944€/ Plastic
Out of Stock
5019-12-30
360 Units
207, 64€
0,577€/Plastic
Out of Stock
7117-5
5 Units
22, 53€
4,506€/Plastic
Out of Stock