7970-12
12 Units
11, 87€
0,989€/PP
In Stock.
Plastic Tray Rectangular Shape Black 31,6x25,6x4cm.
The price is for a bag of 25 Units.
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 31,6x25,6x4cm |
| Design | Square |
| Material | PET |
| Product type | Tray |
| Uses | Take Away |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 4 cm |
| Width | 25,6 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 31,6 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 25 |
7970-12
12 Units
11, 87€
0,989€/PP
In Stock.
7136-5-10
50 Units
113, 47€
2,269€/Plastic
Out of Stock
7120-5
5 Units
17, 85€
3,571€/Plastic
Out of Stock
10542-15-8
120 Units
64, 51€
0,538€/Plastic
Out of Stock
9929-25-30
750 Units
-5% 213, 12€ Regular price 224,33 €
0,284€/Plastic
Out of Stock
7980-12-20
240 Units
189, 86€
0,791€/Plastic
Out of Stock
8441-2
2 Units
1, 98€
0,992€/Plastic
Out of Stock
8395-2
2 Units
3, 60€
1,800€/Plastic
Out of Stock
10545-5-6
-10% 24, 82€ Regular price 27,58 €
1,239€/ Plastic
Out of Stock
7891-6
6 Units
11, 62€
1,937€/Plastic
Out of Stock
7355-25
25 Units
28, 58€
1,143€/Reusable
In Stock.
110606-25
25 Units
38, 00€
1,520€/Plastic
Out of Stock
7345D-10
11, 37€
1,137€/ Reusable
In Stock.
7033-5
5 Units
-20% 22, 63€ Regular price 28,29 €
4,526€/Plastic
Out of Stock
8466-1-25
25 Units
539, 06€
21,562€/Plastic
Out of Stock
9921-25-30
750 Units
-10% 201, 90€ Regular price 224,33 €
0,269€/Plastic
Out of Stock