7346-25-12
300 Units
-12% 173, 33€ Regular price 196,96 €
0,578€/Reusable
In Stock.
Plastic Tray Rectangular Shape Black 31,6x26,5x2cm
The price is for a box of 50 Units.
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 31,6x26,5x2cm |
| Design | Square |
| Material | PET |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2 cm |
| Width | 32,5 cm |
| Biodegradable | Yes |
| Compostable | Yes |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 31,6 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 50 |
7346-25-12
300 Units
-12% 173, 33€ Regular price 196,96 €
0,578€/Reusable
In Stock.
8441-2
2 Units
1, 98€
0,992€/Plastic
Out of Stock
8635-125-4
500 Units
-15% 112, 04€ Regular price 131,82 €
0,224€/Foam
Out of Stock
9927-25
25 Units
9, 35€
0,374€/Plastic
Out of Stock
8463-50
50 Units
11, 40€
0,228€/Plastic
Out of Stock
7101-5
5 Units
20, 08€
4,015€/Plastic
Out of Stock
8615-125-4
500 Units
-15% 112, 48€ Regular price 132,33 €
0,225€/Foam
Out of Stock
8586-125
125 Units
-20% 57, 61€ Regular price 72,01 €
0,461€/Plastic
In Stock.
7111-5-10
50 Units
57, 64€
1,153€/Plastic
Out of Stock
7355-25
25 Units
28, 58€
1,143€/Reusable
In Stock.
7354-25-12
300 Units
287, 30€
0,958€/Reusable
In Stock.
8436-2
2 Units
3, 60€
1,800€/Plastic
Out of Stock
7353-25-12
300 Units
274, 33€
0,914€/Reusable
In Stock.
7125-5-10
50 Units
123, 44€
2,469€/Plastic
Out of Stock
8429-2-30
60 Units
47, 62€
0,794€/Plastic
Out of Stock
7130-5-10
50 Units
-10% 120, 01€ Regular price 133,34 €
2,400€/Plastic
Out of Stock