4288-6
2, 67€
0,357€/ Reusable
In Stock.
15uses
"Deco" plastic cup with a capacity of 200 ml made from transparent translucent PP. This cup is notable for its shatterproof durability and lightness, perfect for events and parties.
With this product also buy
4288-6
2, 67€
0,357€/ Reusable
In Stock.
7026-20
16, 17€
0,646€/ Reusable
In Stock.
6186-6
2, 67€
0,357€/ Reusable
In Stock.
210922-50
6, 29€
0,101€/ Reusable
In Stock.
7826-20
12, 77€
0,511€/ Reusable
In Stock.
8262-25
3, 09€
0,099€/ PS
In Stock.
See more products
| Colour | Translucent |
|---|---|
| Total Dimensions | 200 ml |
| Design | Classic |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold Drinks |
| Total capacity | 200 ml |
| Lower diameter | 4,5 cm |
| Top diameter | 6,7 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9,8 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Measuring mark | 200 ml |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 25 |
8551-100-30
3.000 Units
-15% 86, 39€ Regular price 101,64 €
0,029€/Plastic
Out of Stock
8281-50-30
1.500 Units
38, 60€
0,026€/Plastic
Out of Stock
7512-8
8 Units
9, 96€
1,244€/Reusable
Out of Stock
8710-100-10
1.000 Units
-25% 81, 28€ Regular price 108,37 €
0,081€/Plastic
Out of Stock
11168-10
10 Units
1, 57€
0,157€/Plastic
Out of Stock
8533-25-15
375 Units
-15% 38, 57€ Regular price 45,38 €
0,103€/Reusable
Out of Stock
8715-50-10
500 Units
71, 70€
0,143€/Foam
Out of Stock
5945-30-15
450 Units
-5% 141, 25€ Regular price 148,68 €
0,314€/Reusable
Out of Stock
9879-100-10
1.000 Units
-10% 62, 43€ Regular price 69,37 €
0,062€/Plastic
Out of Stock
7831-6
6 Units
10, 01€
1,668€/Reusable
Out of Stock
5264-50
50 Units
11, 92€
0,238€/Plastic
Out of Stock
11196-50
50 Units
1, 23€
0,025€/Plastic
Out of Stock
7724-50-20
1.000 Units
246, 04€
0,246€/Reusable
Out of Stock
5945-30
30 Units
-15% 10, 53€ Regular price 12,39 €
0,351€/Reusable
Out of Stock
12106-50
50 Units
2, 98€
0,060€/Cornstarch
Out of Stock
9873-25
25 Units
-15% 3, 05€ Regular price 3,59 €
0,122€/Plastic
Out of Stock