5963-50
50 Units
3, 06€
0,061€/Plastic
Out of Stock
15uses
"Deco" plastic cup with a capacity of 200 ml made from transparent translucent PP. This cup is notable for its shatterproof durability and lightness, perfect for events and parties.
See more products
| Colour | Translucent |
|---|---|
| Total Dimensions | 200 ml |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold Drinks |
| Total capacity | 200 ml |
| Lower diameter | 4,5 cm |
| Top diameter | 6,7 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9,8 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Measuring mark | 200 ml |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 500 |
5963-50
50 Units
3, 06€
0,061€/Plastic
Out of Stock
41213-50
50 Units
4, 73€
0,095€/Plastic
Out of Stock
11179-50
50 Units
-15% 14, 63€ Regular price 17,22 €
0,293€/Plastic
Out of Stock
8169-70-16
1.120 Units
327, 11€
0,292€/Compostable
Out of Stock
12106-50
50 Units
2, 98€
0,060€/Cornstarch
Out of Stock
8706-100-10
1.000 Units
68, 82€
0,069€/Plastic
Out of Stock
7257-100-10
1.000 Units
49, 13€
0,049€/Plastic
Out of Stock
5232-50-23
1.150 Units
111, 83€
0,097€/Plastic
Out of Stock
11932-50-20
1.000 Units
273, 77€
0,274€/Cornstarch
Out of Stock
7717-50
50 Units
14, 40€
0,288€/Plastic
Out of Stock
8546-100
100 Units
3, 38€
0,034€/Plastic
Out of Stock
7513-5-15
75 Units
-10% 83, 91€ Regular price 93,23 €
1,119€/Reusable
Out of Stock
5230-50-25
1.250 Units
94, 65€
0,076€/Plastic
Out of Stock
8555-20-30
600 Units
43, 34€
0,072€/Plastic
Out of Stock
8706-100
100 Units
8, 60€
0,086€/Plastic
Out of Stock
9869-125
125 Units
7, 87€
0,063€/Plastic
Out of Stock
7512-8
8 Units
9, 96€
1,244€/Reusable
Out of Stock