4288-6
2, 67€
0,357€/ Reusable
In Stock.
20uses
Transparent plastic cup made of PS of 150 ml. Perfect for serving and consuming champagne at your best parties and events.
With this product also buy
4288-6
2, 67€
0,357€/ Reusable
In Stock.
4936-250-12
102, 37€
0,034€/ Paper
In Stock.
7026-20
16, 17€
0,646€/ Reusable
In Stock.
210922-50
6, 29€
0,101€/ Reusable
In Stock.
9620-50
-20% 4, 11€ Regular price 5,14 €
0,072€/ Paper
In Stock.
7826-20
12, 77€
0,511€/ Reusable
In Stock.
See more products
| Colour | Clear |
|---|---|
| Total Dimensions | 150 ml |
| Design | Economic |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Beer Glass |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | Ø5cm |
| Shape | Concave |
| Height | 18 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 6 |
4288-6
2, 67€
0,357€/ Reusable
In Stock.
3043-10
12, 91€
1,033€/ Reusable
In Stock.
Product Reviews / Q&A
13257-6
11, 58€
1,544€/ Reusable
In Stock.
8076-20-40
800 Units
105, 00€
0,131€/Lid
In Stock.
7750B2-20-10
152, 44€
0,762€/ Reusable
In Stock.
7742B2-20
17, 94€
0,897€/ Reusable
In Stock.
7754B2-20-10
152, 44€
0,762€/ Reusable
In Stock.
7553B2-20-10
114, 08€
0,570€/ Reusable
Out of Stock
7933-20
20 Units
12, 09€
0,604€/Reusable
In Stock.
13259-6
11, 58€
1,544€/ Reusable
In Stock.
7772-1-6
28, 89€
4,816€/ Reusable
In Stock.
7558B2-20
17, 94€
0,897€/ Reusable
In Stock.
7556B2-20-10
114, 08€
0,570€/ Reusable
In Stock.
13749-6
11, 58€
1,544€/ Reusable
In Stock.
7754B2-20
17, 94€
0,897€/ Reusable
In Stock.
7558B2-20-10
114, 08€
0,570€/ Reusable
In Stock.
7740B2-20-10
152, 44€
0,762€/ Reusable
Out of Stock
7755B2-20-10
152, 44€
0,762€/ Reusable
In Stock.