36, 99 €
1,480€/Plastic
In Stock
Plastic Tray Rectangular Shape Silver 35X24 cm.
The price is for a bag of 5 Units.
Accesories
36, 99 €
1,480€/Plastic
In Stock
7, 41 €
1,481€/Plastic
In Stock
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | 35x24cm |
| Design | Rectangular |
| Material | rPET |
| Product type | Tray |
| Diameter | 35 cm |
| Shape | Rectangular |
| Height | 24 cm |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Type | Tableware |
| Price for | 5 |
7112-5
-15% 14, 27€ Regular price 16,78 €
2,363€/ <b>35x24cm</b>
In Stock.
7113-5
25, 85€
4,135€/ <b>46x30cm</b>
In Stock.
7114-5
30, 41€
4,865€/ <b>55x37cm</b>
In Stock.
11442-25
25 Units
54, 84€
2,194€/Paper
Out of Stock
84003-50-10
500 Units
66, 48€
0,133€/Plastic
Out of Stock
8494-50-16
800 Units
92, 49€
0,116€/Plastic
Out of Stock
5092-1-20
360 Units
67, 95€
0,189€/Plastic
Out of Stock
7087-5
10, 74€
1,720€/ Plastic
In Stock.
5088-1
1 Units
-15% 3, 49€ Regular price 4,10 €
3,485€/Plastic
In Stock.
9359-5
5 Units
-15% 4, 31€ Regular price 5,07 €
0,862€/Wooden
Out of Stock
8442-2-15
30 Units
59, 53€
1,984€/Plastic
Out of Stock
11448-25
42, 04€
1,682€/ Paper
In Stock.
11237-25-8
200 Units
107, 97€
0,540€/Palm
Out of Stock
8052-25
25 Units
-20% 10, 78€ Regular price 13,47 €
0,431€/Soup
Out of Stock
8048-25-12
300 Units
-12% 113, 78€ Regular price 129,30 €
0,379€/Reusable
In Stock.
11413-5
2, 69€
0,537€/ Paper
In Stock.
8418-2
2 Units
3, 60€
1,800€/Plastic
Out of Stock
11239-25
15, 08€
0,482€/ Palm
In Stock.
12144-25-8
200 Units
41, 91€
0,210€/Reusable
Out of Stock
8436-2
2 Units
3, 60€
1,800€/Plastic
Out of Stock
8058-25
25 Units
-20% 10, 78€ Regular price 13,47 €
0,431€/Reusable
Out of Stock
7346-25-12
300 Units
-12% 173, 33€ Regular price 196,96 €
0,578€/Reusable
In Stock.
8584-63
63 Units
-20% 48, 04€ Regular price 60,05 €
0,763€/Plastic
In Stock.
7329-50
50 Units
17, 96€
0,359€/Reusable
Out of Stock