6, 66 €
1,331€/Plastic
In Stock
Plastic Tray Octogonal Shape Silver 35x25cm.
Accesories
6, 66 €
1,331€/Plastic
In Stock
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | 35x25cm |
| Design | Octogonal |
| Material | Recicled PET |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Width | 25 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 35 cm |
| Type | Tableware |
| Price for | 5 |
7092-10
13, 38€
1,071€/ Plastic
In Stock.
7088-5
5 Units
16, 09€
3,219€/Plastic
In Stock.
8432-8-15
120 Units
47, 92€
0,399€/Reusable
Out of Stock
8286-30
30 Units
3, 69€
0,123€/Plastic
Out of Stock
8313-25
3, 09€
0,099€/ PS
In Stock.
7108-10-5
56, 98€
1,140€/ Plastic
In Stock.
7172-25
-10% 67, 41€ Regular price 74,90 €
2,696€/ Plastic
In Stock.
10545-25
30, 98€
1,239€/ Plastic
In Stock.
7094-10
34, 97€
2,798€/ Plastic
In Stock.
7114-5
30, 41€
4,865€/ Plastic
In Stock.
7089-5-10
50 Units
192, 21€
3,844€/Plastic
Out of Stock
7173-25
124, 85€
4,994€/ Plastic
In Stock.
7087-5
10, 74€
1,720€/ Plastic
In Stock.
110719-50-6
52, 49€
0,175€/ Plastic
In Stock.
7175-5
6, 66€
1,066€/ Plastic
In Stock.
7176-5
10, 32€
1,650€/ Plastic
In Stock.
7108-10
14, 24€
1,140€/ Plastic
In Stock.
7112-5-10
-12% 118, 17€ Regular price 134,29 €
2,363€/ Plastic
Out of Stock
7175-5-10
53, 29€
1,066€/ Plastic
In Stock.
640203-10
17, 00€
1,489€/ Plastic
In Stock.
7182-5
10, 68€
1,709€/ Plastic
In Stock.