5136-25
4, 11€
0,115€/ Paper
In Stock.
Transparent hinged lid container of 250 ml made of OPS. Lightweight and airtight, it is perfect for keeping food in good condition for longer.
With this product also buy
5136-25
4, 11€
0,115€/ Paper
In Stock.
5136-25-40
115, 12€
0,115€/ Paper
In Stock.
4073-20-24
70, 30€
0,146€/ Moulded
In Stock.
4190-20-11
58, 67€
0,267€/ Moulded
In Stock.
4174-200-25
203, 57€
0,041€/ Paper
In Stock.
45005-1000
32, 95€
0,033€/ Paper
In Stock.
See more products
Have you heard of hinged lid packaging? These innovative containers are not only practical, but also guarantee a perfect airtight seal. Forget the constant search for the right lid; with the hinged lid, sealing is instant and secure - the ideal choice for those who value simplicity and functionality in one product!
| Colour | Clear |
|---|---|
| Total Dimensions | 250 ml |
| Design | Delivery |
| Material | OPS (Polystyrene) |
| Product type | Envases Bisagra Caliente OPS |
| Total capacity | 250ml |
| Shape | Rectangular |
| Height | 3,4 cm |
| Width | 8,1 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 10,1 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 50 |
5341-50
8, 91€
0,143€/ <b>250</b> <em>ml</em>
In Stock.
5342-50
-15% 8, 69€ Regular price 10,22 €
0,155€/ <b>375</b> <em>ml</em>
In Stock.
5343-50
14, 16€
0,227€/ 500 ml
In Stock.
5344-50
15, 98€
0,256€/ <b>750</b> <em>ml</em>
In Stock.
5345-50
21, 33€
0,341€/ <b>1000ml / 1L</b>
In Stock.
5346-50
33, 77€
0,540€/ <b>1500 ml / 1,5 l</b>
In Stock.
Product Reviews / Q&A
5345-50-8
136, 56€
0,341€/ Plastic
In Stock.
5347-50-4
110, 45€
0,552€/ Plastic
In Stock.
8787-125
125 Units
-30% 58, 35€ Regular price 83,36 €
0,467€/Plastic
In Stock.
8766-125
125 Units
-30% 80, 17€ Regular price 114,53 €
0,641€/Plastic
In Stock.
8766-125-2
250 Units
-25% 137, 43€ Regular price 183,24 €
0,550€/Plastic
In Stock.
5343-50
14, 16€
0,227€/ Plastic
In Stock.
8772-125-2
250 Units
-25% 108, 48€ Regular price 144,64 €
0,434€/Plastic
In Stock.
8771-125-2
250 Units
-25% 144, 31€ Regular price 192,41 €
0,577€/Plastic
In Stock.
5342-50
-15% 8, 69€ Regular price 10,22 €
0,155€/ Plastic
In Stock.
5341-50-14
99, 75€
0,143€/ Plastic
In Stock.
5347-50
34, 51€
0,552€/ Plastic
In Stock.
8780-125-2
250 Units
-25% 246, 86€ Regular price 329,14 €
0,987€/Plastic
In Stock.
8772-125
125 Units
-30% 63, 28€ Regular price 90,40 €
0,506€/Plastic
In Stock.
5346-50
33, 77€
0,540€/ Plastic
In Stock.
5343-50-12
135, 93€
0,227€/ Plastic
In Stock.
8771-125
125 Units
-30% 84, 18€ Regular price 120,26 €
0,673€/Plastic
In Stock.