12173-50
4, 16€
0,067€/ <b>6x5 cm</b>
In Stock.
Pine Leaf Tray 22,5x11x3cm (50 Units)
See more products
| Colour | Natural |
|---|---|
| Total Dimensions | 22,5x11cm |
| Design | Plantware |
| Material | Pine Leaf |
| Product type | Miniaturas Biodegradables |
| Uses | Restaurants and Catering |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Height | 3 cm |
| Width | 11 cm |
| Biodegradable | Yes |
| Compostable | Yes |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Length | 22,5 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 50 |
12173-50
4, 16€
0,067€/ <b>6x5 cm</b>
In Stock.
6078-50
3, 35€
0,054€/ <b>8,5x5x1,4cm</b>
In Stock.
6079-50
6, 34€
0,084€/ <b>11,5x6,5x1,5cm</b>
In Stock.
6080-50
4, 95€
0,079€/ <b>14x7,7x2cm</b>
In Stock.
6083-50
9, 51€
0,152€/ <b>22,5x11cm</b>
In Stock.
10271-10
15, 06€
1,205€/ Bamboo
In Stock.
12557-2-6
20, 82€
1,735€/ Bamboo
In Stock.
6079-50
6, 34€
0,084€/ Pine
In Stock.
9476-50
18, 39€
0,294€/ Pine
In Stock.
10289-1
9, 56€
7,651€/ Bamboo
In Stock.
11356-10
-15% 8, 79€ Regular price 10,35 €
0,828€/ Bambo
In Stock.
11357-10
10 Units
-15% 8, 79€ Regular price 10,35 €
0,879€/Bambo
In Stock.
640516-12
8, 17€
0,544€/ Reusable
In Stock.
11358-100
71, 15€
0,711€/ Bambo
In Stock.
11359-10
10 Units
-15% 7, 56€ Regular price 8,89 €
0,756€/Bambo
In Stock.
11358-10
-15% 7, 56€ Regular price 8,89 €
0,711€/ Bambo
In Stock.
9508-6-8
56, 41€
1,175€/ Tasting
In Stock.
10291-1
-15% 7, 29€ Regular price 8,58 €
6,175€/ Bamboo
In Stock.
10369-24
3, 58€
0,119€/ Wooden
In Stock.
6081-50-20
89, 61€
0,090€/ Pine
In Stock.
10293-1-10
-10% 158, 86€ Regular price 176,51 €
15,886€/ Bamboo
In Stock.