23, 29 €
0,047€/Placemat
In Stock
Paper Napkin "Burlap" Kraft 40x40cm.
Accesories
23, 29 €
0,047€/Placemat
In Stock
17, 82 €
17,817€/Bamboo
In Stock
See more products
Whether for everyday use or for special occasions, there is no time when disposable napkins do not play an essential role at any table. These must-have accessories for maintaining cleanliness and hygiene during meals will allow your guests and customers to comfortably clean their hands and mouths and also protect their clothes and table from unwanted stains.
And what is the main advantage of these table napkins? Because they are made of cellulose, they not only fulfil their function perfectly, but they are also economical and accessible to all pockets and can be adapted to any occasion thanks to their multiple designs. And it doesn't end there.
| Colour | Kraft |
|---|---|
| Total Dimensions | 40x40cm |
| Design | Double Point |
| Material | Paper |
| Product type | Servilletas 40x40cm |
| Aperture | 20 cm |
| Shape | Square |
| Width | 40 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Length | 40 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Servilletas y Manteles |
| Price for | 50 |
8950-50
4, 07€
0,065€/ <b>Turquoise</b>
In Stock.
12896-50
3, 97€
0,064€/ <b>Kraft</b>
In Stock.
4352-50
4, 07€
0,065€/ <b>Purple</b>
In Stock.
54012-50
4, 07€
0,065€/ <b>Black</b>
In Stock.
54010-50
4, 07€
0,065€/ <b>Burgundy</b>
In Stock.
54007-50
2, 72€
0,044€/ <b>White</b>
In Stock.
4067-50
-15% 3, 77€ Regular price 4,44 €
0,071€/ <b>Green</b>
In Stock.
8286-30
30 Units
3, 69€
0,123€/Plastic
Out of Stock
8313-25
3, 09€
0,099€/ PS
In Stock.
8950-50-24
78, 12€
0,065€/ Paper
In Stock.
54008-50-24
78, 12€
0,065€/ Paper
In Stock.
10067-50-24
51, 18€
0,043€/ Paper
Out of Stock
6314-50
-30% 10, 49€ Regular price 14,98 €
0,180€/ Airlaid
Out of Stock
10009-50
3, 82€
0,061€/ Paper
In Stock.
4985-50
4, 07€
0,065€/ Paper
In Stock.
4987-50
50 Units
4, 07€
0,081€/Paper
Out of Stock
4067-50-24
85, 28€
0,071€/ Paper
In Stock.
10028-100
7, 20€
0,058€/ Paper
In Stock.
5014-50
2, 89€
0,046€/ Eco
In Stock.
4665-50-12
86, 61€
0,144€/ Airlaid
In Stock.
10058-50-24
72, 89€
0,061€/ Paper
In Stock.
5022-50
2, 59€
0,042€/ Eco
In Stock.
10058-50
3, 80€
0,061€/ Paper
In Stock.
11947-1-12
171, 05€
14,254€/ Bamboo
Out of Stock
4980-50-24
78, 12€
0,065€/ Paper
In Stock.