12, 97 €
3,243€/Plastic
In Stock
Plastic Tray Silver 33x23cm.
The price is for a pack of 12 Units.
Accesories
12, 97 €
3,243€/Plastic
In Stock
6, 73 €
0,336€/Tasting
In Stock
See more products
| Total Dimensions | 33x22,5cm |
|---|---|
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Tray |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Rectangular |
| Width | 33 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 23 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 12 |
7333-50
50 Units
-20% 15, 58€ Regular price 19,47 €
0,312€/Reusable
In Stock.
7138-5-10
50 Units
-10% 191, 88€ Regular price 213,20 €
3,838€/Plastic
Out of Stock
12797-10-5
50 Units
70, 49€
1,410€/Plastic
Out of Stock
7335-25-24
285, 95€
0,477€/ Reusable
In Stock.
8458-100-6
600 Units
94, 89€
0,158€/Plastic
Out of Stock
8459-250
250 Units
13, 07€
0,052€/Plastic
Out of Stock
7346-25-12
300 Units
-12% 173, 33€ Regular price 196,96 €
0,578€/Reusable
In Stock.
8411-2-30
60 Units
47, 62€
0,794€/Plastic
Out of Stock
7333-50-12
600 Units
-12% 164, 45€ Regular price 186,87 €
0,274€/Reusable
Out of Stock
8012-6-10
60 Units
84, 42€
1,407€/PP
Out of Stock
56024-3
3 Units
1, 43€
0,477€/Plastic
Out of Stock
7357-25
25 Units
29, 93€
1,197€/Reusable
In Stock.
8020-6
6 Units
-20% 7, 16€ Regular price 8,95 €
1,193€/PP
In Stock.
7345-10
10 Units
15, 49€
1,549€/Reusable
In Stock.
9923-25
25 Units
9, 35€
0,374€/Plastic
Out of Stock
7118-5
5 Units
28, 97€
5,793€/Plastic
Out of Stock