10452-15
15 Units
2, 36€
0,158€/Cornstarch
Out of Stock
Plastic Teaspoon PS Clear 12cm (1200 Units)
The price is for a box of 1200 Units.
See more products
| Colour | Clear |
|---|---|
| Total Dimensions | 12cm |
| Design | Color |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Teaspoon |
| Total capacity | 175 mm |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Concave |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 12 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Cutlery |
| Range |
Cheap Reusable Reusable Economical |
| Price for | 1200 |
Product Reviews / Q&A
10452-15
15 Units
2, 36€
0,158€/Cornstarch
Out of Stock
7072-5
5 Units
5, 84€
1,169€/Plastic
Out of Stock
7709-50
50 Units
-20% 4, 92€ Regular price 6,15 €
0,098€/Plastic
Out of Stock
8141-50
50 Units
3, 76€
0,075€/Plastic
Out of Stock
5108-10-18
180 Units
22, 59€
0,126€/Plastic
Out of Stock
8149-50-60
3.000 Units
-10% 155, 51€ Regular price 172,79 €
0,052€/Plastic
Out of Stock
6168-100
18, 15€
0,145€/ Wooden
Out of Stock
8372-20-30
600 Units
30, 87€
0,051€/Plastic
Out of Stock
8140-50-60
3.000 Units
-10% 153, 03€ Regular price 170,03 €
0,051€/Plastic
Out of Stock
8108-20-25
500 Units
-10% 42, 83€ Regular price 47,59 €
0,086€/Plastic
Out of Stock
5178-50-20
1.000 Units
-12% 58, 29€ Regular price 66,24 €
0,058€/Plastic
Out of Stock
8371-20-30
600 Units
30, 87€
0,051€/Plastic
Out of Stock
8337-40
40 Units
1, 66€
0,042€/Plastic
Out of Stock
8138-50-60
3.000 Units
-10% 138, 26€ Regular price 153,62 €
0,046€/Plastic
Out of Stock
8118-20-25
500 Units
-10% 44, 19€ Regular price 49,10 €
0,088€/Plastic
Out of Stock
8073-20-25
500 Units
-10% 42, 83€ Regular price 47,59 €
0,086€/Plastic
Out of Stock