8573-5
5 Units
-12% 1, 24€ Regular price 1,41 €
0,248€/Plastic
Out of Stock
Plastic Souffle Cup PP 33ml (3000 Units)
The price is for a box of 3.000 Units.
30 Bags 100 Units for Box.
See more products
| Colour | Clear |
|---|---|
| Total Dimensions | 33 ml |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Container |
| Total capacity | 33 ml |
| Lower diameter | 3,2 cm |
| Top diameter | 4,3 cm |
| Height | 3,2 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Container |
| Price for | 3000 |
8573-5
5 Units
-12% 1, 24€ Regular price 1,41 €
0,248€/Plastic
Out of Stock
8640-125
125 Units
-25% 21, 66€ Regular price 28,88 €
0,173€/Foam
Out of Stock
12305-100
100 Units
-20% 22, 39€ Regular price 27,99 €
0,224€/Plastic
Out of Stock
8662-100-2
200 Units
-10% 94, 11€ Regular price 104,57 €
0,471€/Foam
Out of Stock
11134-50
50 Units
27, 73€
0,555€/Sugarcane
Out of Stock
13722-20-8
160 Units
-12% 122, 58€ Regular price 139,30 €
0,766€/Paper
In Stock.
13100-25
25 Units
2, 83€
0,113€/Paper
Out of Stock
8605-100
100 Units
-20% 122, 14€ Regular price 152,68 €
1,221€/PET
In Stock.
8586-125-4
125 Units
-12% 202, 76€ Regular price 230,41 €
1,622€/Plastic
In Stock.
1106601-65
65 Units
16, 95€
0,261€/Plastic
Out of Stock
8791-100
100 Units
117, 79€
1,178€/Plastic
Out of Stock
8605-100-2
200 Units
-12% 214, 96€ Regular price 244,27 €
1,075€/PET
In Stock.
8592-63
63 Units
-20% 28, 13€ Regular price 35,16 €
0,447€/Plastic
Out of Stock
5206-125
125 Units
-10% 17, 32€ Regular price 19,24 €
0,139€/Foam
Out of Stock
11187-50
50 Units
14, 71€
0,294€/Paper
Out of Stock
8660-100-2
200 Units
-15% 80, 26€ Regular price 94,43 €
0,401€/Foam
Out of Stock