-20% 6, 54 €
6,544€/Paper
In Stock
Disposable Plastic Plate made in polystyrene flat silver 17 cm.
The price is for a pack of 50 units.
Accesories
-20% 6, 54 €
6,544€/Paper
In Stock
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø17cm |
| Design | Color |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Total capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 17 cm |
| Lower diameter | 12,5 cm |
| Top diameter | 17 cm |
| Shape | Round |
| Height | 1,5 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Cheap |
| Price for | 50 |
Product Reviews / Q&A
5182-50-20
1.000 Units
76, 96€
0,077€/Plastic
Out of Stock
5056-6-15
90 Units
51, 40€
0,571€/Plastic
Out of Stock
8012-6
6 Units
10, 55€
1,759€/PP
In Stock.
7797-25
25 Units
16, 70€
0,668€/Reusable
Out of Stock
8415-8-15
120 Units
60, 98€
0,508€/Reusable
Out of Stock
9931-25-30
750 Units
113, 26€
0,151€/Plastic
Out of Stock
12150-25-8
200 Units
41, 91€
0,210€/Reusable
Out of Stock
8029-12-12
144 Units
151, 37€
1,051€/Plastic
Out of Stock
7343-50
50 Units
28, 35€
0,567€/Plastic
Out of Stock
4100-3
3 Units
1, 09€
0,363€/Plastic
Out of Stock
7472-50
50 Units
17, 36€
0,347€/Reusable
Out of Stock
11203-50
50 Units
-20% 2, 69€ Regular price 3,36 €
0,054€/Plastic
Out of Stock
7959-25
25 Units
-20% 15, 28€ Regular price 19,10 €
0,611€/Reusable
In Stock.
13692-25
25 Units
6, 55€
0,262€/Reusable
Out of Stock
8476-100-8
800 Units
90, 84€
0,114€/Plastic
Out of Stock
640202-10-10
100 Units
110, 86€
1,109€/Plastic
Out of Stock
7358-10
10 Units
-20% 15, 64€ Regular price 19,55 €
1,564€/Reusable
Out of Stock