4405-25
4, 11€
0,132€/ Paper
In Stock.
Disposable Plastic Plate made in polystyrene flat gold 22 cm.
The price is for a pack of 30 units.
With this product also buy
4405-25
4, 11€
0,132€/ Paper
In Stock.
9100-30
-20% 4, 27€ Regular price 5,34 €
0,125€/ Pocket
In Stock.
See more products
| Colour | Gold |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø22cm |
| Design | Color |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Total capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | 22 cm |
| Lower diameter | 17,5 cm |
| Top diameter | 22 cm |
| Shape | Round |
| Height | 1,6 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Grammage | 12 gr |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Cheap |
| Price for | 30 |
8313-25
3, 09€
0,099€/ <b>Blue</b>
In Stock.
8262-25
3, 09€
0,099€/ <b>Black</b>
In Stock.
8302-25
3, 09€
0,099€/ <b>Red</b>
In Stock.
8245-25
3, 09€
0,099€/ <b>Green</b>
In Stock.
Product Reviews / Q&A
8313-25
3, 09€
0,099€/ PS
In Stock.
7315-50
50 Units
27, 86€
0,557€/Reusable
Out of Stock
8060-25-12
300 Units
129, 30€
0,431€/Plastic
Out of Stock
8359-50-22
1.100 Units
-10% 53, 29€ Regular price 59,21 €
0,048€/Plastic
Out of Stock
7327-50-12
600 Units
212, 59€
0,354€/Reusable
In Stock.
8634-125
125 Units
-30% 25, 11€ Regular price 35,88 €
0,201€/Foam
In Stock.
7974-12
12 Units
11, 87€
0,989€/PP
In Stock.
8367-50
50 Units
3, 36€
0,067€/Plastic
Out of Stock
7806-5
5 Units
-12% 1, 49€ Regular price 1,69 €
0,298€/Dinner
In Stock.
4419-5
5 Units
-15% 0, 93€ Regular price 1,09 €
0,185€/Plastic
Out of Stock
8279-30
30 Units
3, 80€
0,127€/Plastic
Out of Stock
7346-25-12
300 Units
-12% 173, 33€ Regular price 196,96 €
0,578€/Reusable
In Stock.
4100-3
3 Units
1, 09€
0,363€/Plastic
Out of Stock
640201-20-12
240 Units
-10% 75, 87€ Regular price 84,30 €
0,316€/Plastic
Out of Stock
7953-25-12
300 Units
183, 51€
0,612€/Plastic
Out of Stock
8015-6-10
60 Units
-12% 62, 99€ Regular price 71,58 €
1,050€/PP
In Stock.
7028-20
20 Units
12, 64€
0,632€/Plastic
Out of Stock