8432-8-15
120 Units
47, 92€
0,399€/Reusable
Out of Stock
Disposable Plastic Plate made in polystyrene flat Clear 17 cm.
The price is for a pack of 50 units.
See more products
| Colour | Clear |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø17cm |
| Design | Color |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Total capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | Ø17 cm |
| Top diameter | 17 cm |
| Shape | Round |
| Height | 1,6 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Cheap |
| Price for | 50 |
Product Reviews / Q&A
8432-8-15
120 Units
47, 92€
0,399€/Reusable
Out of Stock
8286-30
30 Units
3, 69€
0,123€/Plastic
Out of Stock
8313-25
3, 09€
0,099€/ PS
In Stock.
5208-125
125 Units
18, 51€
0,148€/Foam
Out of Stock
12104-25
25 Units
3, 51€
0,140€/Reusable
Out of Stock
8673-125
125 Units
-15% 44, 53€ Regular price 52,39 €
0,356€/Plastic
Out of Stock
10458-4
4 Units
-20% 5, 65€ Regular price 7,06 €
1,412€/Plastic
Out of Stock
6075-5
5 Units
-15% 3, 27€ Regular price 3,85 €
0,654€/Plastic
In Stock.
8270-30-26
780 Units
76, 84€
0,099€/Plastic
Out of Stock
7467-25-12
300 Units
374, 09€
1,247€/Reusable
In Stock.
8039-12
12 Units
15, 77€
1,314€/Plastic
Out of Stock
8054-25
25 Units
16, 92€
0,677€/Reusable
In Stock.
7861-25
25 Units
12, 12€
0,485€/Plastic
Out of Stock
7803-25
25 Units
10, 56€
0,422€/Reusable
Out of Stock
8630-125
125 Units
-30% 36, 62€ Regular price 52,31 €
0,293€/Foam
In Stock.
10457-6
6 Units
-25% 3, 33€ Regular price 4,44 €
0,554€/Plastic
Out of Stock
7955-25-12
300 Units
235, 48€
0,785€/Reusable
Out of Stock
8228-30-20
600 Units
60, 78€
0,101€/Plastic
Out of Stock
7862-15
9, 41€
0,502€/ Reusable
In Stock.