8313-25
3, 09€
0,099€/ <b>Blue</b>
In Stock.
Disposable Plastic Plate made in polystyrene deep mango 22 cm.
The price is for a pack of 30 units.
See more products
| Colour | Mango |
|---|---|
| Total Dimensions | Ø22cm |
| Design | Color |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Total capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Diameter | Ø22 cm |
| Top diameter | 22 cm |
| Shape | Round |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Cheap |
| Price for | 30 |
8313-25
3, 09€
0,099€/ <b>Blue</b>
In Stock.
8262-25
3, 09€
0,099€/ <b>Black</b>
In Stock.
8302-25
3, 09€
0,099€/ <b>Red</b>
In Stock.
8245-25
3, 09€
0,099€/ <b>Green</b>
In Stock.
Product Reviews / Q&A
7987-15
19, 67€
0,629€/ Reusable
In Stock.
49002-100
100 Units
-25% 2, 95€ Regular price 3,93 €
0,029€/Plastic
Out of Stock
10479-4
4 Units
2, 48€
0,620€/Plastic
Out of Stock
7864-25
25 Units
17, 65€
0,706€/Plastic
Out of Stock
7879-12-12
144 Units
-12% 127, 90€ Regular price 145,35 €
0,888€/Plastic
Out of Stock
5048-6
6 Units
-25% 2, 16€ Regular price 2,88 €
0,360€/Plastic
Out of Stock
8219-50
50 Units
3, 36€
0,067€/Plastic
Out of Stock
9006-100-4
400 Units
-15% 76, 57€ Regular price 90,08 €
0,191€/Plastic
Out of Stock
7860-25
25 Units
23, 49€
0,940€/Reusable
Out of Stock
7881-25
25 Units
15, 60€
0,624€/Plastic
Out of Stock
8012-6
6 Units
10, 55€
1,759€/PP
In Stock.
8627-125
125 Units
43, 84€
0,351€/Foam
In Stock.
7800-25-12
300 Units
-12% 89, 25€ Regular price 101,42 €
0,298€/Reusable
Out of Stock
12147-25
25 Units
6, 55€
0,262€/Reusable
Out of Stock
8049-25-12
300 Units
162, 43€
0,541€/Reusable
In Stock.
8397-8
8 Units
-25% 3, 49€ Regular price 4,65 €
0,436€/Reusable
Out of Stock
8639-125-4
500 Units
-25% 336, 74€ Regular price 448,98 €
0,673€/Plastic
Out of Stock
8544-30
30 Units
3, 80€
0,127€/Plastic
Out of Stock