37, 29 €
3,729€/Tablecloth
Out of Stock
Disposable Plastic Plate made in polystyrene deep Square shape silver 18 cm.
The price is for a box of 300 units.
30 bags of 25 units for a box.
Accesories
37, 29 €
3,729€/Tablecloth
Out of Stock
103, 78 €
2,595€/Plastic
In Stock
53, 80 €
0,269€/Tasting
In Stock
See more products
| Colour | Metallized |
|---|---|
| Total Dimensions | 18x18cm |
| Design | Economic |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Plate |
| Total capacity | 130 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Width | 18 cm |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 48236910 |
| Length | 18 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 300 |
Product Reviews / Q&A
30038-6
6 Units
1, 21€
0,202€/Plastic
Out of Stock
5063-10-12
120 Units
53, 51€
0,446€/Plastic
Out of Stock
8032-12
12 Units
20, 02€
1,669€/Reusable
In Stock.
7347-25-12
300 Units
287, 30€
0,958€/Reusable
In Stock.
7990-25-12
300 Units
125, 24€
0,417€/Plato
Out of Stock
9808-50-12
600 Units
267, 42€
0,446€/Plastic
Out of Stock
30038-25-30
750 Units
115, 29€
0,154€/Plastic
Out of Stock
7808-25-12
300 Units
101, 42€
0,338€/Plastic
Out of Stock
8030-12-12
144 Units
192, 23€
1,335€/Reusable
In Stock.
5053-6
6 Units
4, 45€
0,742€/Plastic
Out of Stock
9884-25-20
500 Units
-10% 154, 51€ Regular price 171,67 €
0,309€/Plastic
Out of Stock
5058-6-15
90 Units
72, 26€
0,803€/Plastic
Out of Stock
5068-6
6 Units
-20% 3, 43€ Regular price 4,28 €
0,571€/Plastic
Out of Stock
9806-25
25 Units
-20% 31, 17€ Regular price 38,97 €
1,247€/Reusable
In Stock.
56023-25-30
750 Units
142, 30€
0,190€/Plastic
Out of Stock
7350-25-12
300 Units
287, 30€
0,958€/Reusable
In Stock.