-20% 6, 51 €
0,145€/Paper
In Stock
Plastic Ice Cream Spoon PS Blue 15,5cm (50 Units)
The price is for a bag of 50 Units.
Accesories
-20% 6, 51 €
0,145€/Paper
In Stock
8, 58 €
0,132€/Paper
Out of Stock
6, 82 €
0,136€/Paper
In Stock
6, 99 €
0,140€/Paper
Out of Stock
7, 31 €
0,162€/Paper
Out of Stock
9, 67 €
0,176€/Paper
Out of Stock
11, 23 €
0,225€/Paper
Out of Stock
See more products
| Colour | Blue |
|---|---|
| Total Dimensions | 15,5 cm |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Teaspoon |
| Total capacity | 175 mm |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Concave |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Length | 15,5 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Cutlery |
| Price for | 50 |
8069-20
20 Units
2, 38€
0,119€/Plastic
Out of Stock
9571-500-10
5.000 Units
-10% 86, 19€ Regular price 95,77 €
0,017€/Wooden
Out of Stock
8122-20-25
500 Units
-10% 44, 19€ Regular price 49,10 €
0,088€/Plastic
Out of Stock
8156-100
100 Units
-25% 7, 01€ Regular price 9,35 €
0,070€/Plastic
Out of Stock
49005-100
100 Units
3, 78€
0,038€/Plastic
Out of Stock
8127-50-60
3.000 Units
153, 62€
0,051€/Plastic
Out of Stock
7696-50-20
1.000 Units
103, 91€
0,104€/Plastic
Out of Stock
8157-100
100 Units
9, 35€
0,094€/Plastic
Out of Stock
5097-10
10 Units
1, 57€
0,157€/Plastic
Out of Stock
13809-10
10 Units
1, 72€
0,172€/Plastic
Out of Stock
7699-50
50 Units
-25% 5, 42€ Regular price 7,22 €
0,108€/Plastic
Out of Stock
8293-40-30
1.200 Units
39, 89€
0,033€/Plastic
Out of Stock
4872-100-20
2.000 Units
45, 12€
0,023€/Fork
Out of Stock
6169-100
15, 25€
0,122€/ Wooden
Out of Stock
49004-100
100 Units
3, 93€
0,039€/Plastic
Out of Stock
4124-100-20
2.000 Units
33, 15€
0,017€/Plastic
Out of Stock