11427-100-5
178, 52€
0,357€/ Paper
In Stock.
Plastic Cup PS Lilac 200ml Ø7cm (1500 Units)
30 Bags 50 Units.
The price is for a box of 1500 Units.
See more products
| Colour | Purple |
|---|---|
| Total Dimensions | 200 ml |
| Design | Color |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total capacity | 200 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 4,7 cm |
| Top diameter | 7 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 8,1 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Cheap |
| Price for | 1500 |
Product Reviews / Q&A
11427-100-5
178, 52€
0,357€/ Paper
In Stock.
7817-25
25 Units
11, 88€
0,475€/Reusable
Out of Stock
11161-50-20
1.000 Units
85, 41€
0,085€/Plastic
Out of Stock
11162-50-20
1.000 Units
180, 18€
0,180€/Plastic
Out of Stock
11169-10
10 Units
1, 57€
0,157€/Plastic
Out of Stock
5130-10-15
150 Units
-10% 27, 26€ Regular price 30,29 €
0,182€/Plastic
Out of Stock
9853-50-20
1.000 Units
118, 27€
0,118€/Plastic
Out of Stock
8708-100
100 Units
10, 20€
0,102€/Plastic
Out of Stock
8538-25
25 Units
-20% 6, 08€ Regular price 7,60 €
0,243€/Reusable
Out of Stock
9876-100-10
1.000 Units
-15% 54, 45€ Regular price 64,06 €
0,054€/Plastic
Out of Stock
8715-50
50 Units
8, 96€
0,179€/Foam
Out of Stock
7489-5
5 Units
-25% 6, 24€ Regular price 8,32 €
1,247€/Reusable
Out of Stock
12130-30
30 Units
-20% 3, 15€ Regular price 3,93 €
0,105€/Reusable
In Stock.
4930-100
100 Units
9, 95€
0,099€/Plastic
Out of Stock
9861-100
100 Units
-20% 6, 31€ Regular price 7,89 €
0,063€/Plastic
Out of Stock
11713-1-6
6 Units
23, 50€
3,916€/Plastic
Out of Stock
12132-30-14
420 Units
44, 03€
0,105€/Reusable
Out of Stock
9873-25-20
500 Units
-10% 51, 66€ Regular price 57,40 €
0,103€/Plastic
Out of Stock