- last units
Plastic Shot PS Clear 100 ml (50 Units)
4808-50
50 Units
1, 22€
0,024€/Plastic
Out of Stock
Plastic Cup PS Crystal Wrapped 250ml (50 Units)
The price is for a pack of 50 Units
See more products
| Colour | Clear |
|---|---|
| Total Dimensions | 250 ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Drinks |
| Total capacity | 250ml |
| Certificates | Food Contact |
| Top diameter | 7 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 10 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 50 |
4808-50
50 Units
1, 22€
0,024€/Plastic
Out of Stock
11183-50-20
1.000 Units
130, 78€
0,131€/Plastic
Out of Stock
9871-100-10
1.000 Units
78, 31€
0,078€/Plastic
Out of Stock
7785-20-21
420 Units
152, 92€
0,364€/Plastic
Out of Stock
7499-50-20
1.000 Units
-5% 249, 21€ Regular price 262,32 €
0,249€/Plastic
Out of Stock
8494-50
50 Units
7, 22€
0,144€/Plastic
Out of Stock
8222-50
50 Units
-25% 2, 45€ Regular price 3,27 €
0,049€/Plastic
Out of Stock
8722-100
100 Units
-20% 9, 25€ Regular price 11,56 €
0,092€/Plastic
Out of Stock
5233-40
40 Units
-30% 4, 39€ Regular price 6,27 €
0,110€/Plastic
Out of Stock
11180-25
25 Units
6, 18€
0,247€/Plastic
Out of Stock
7503-35-20
700 Units
188, 69€
0,270€/Plastic
Out of Stock
8455-50-20
1.000 Units
167, 85€
0,168€/Cornstarch
Out of Stock
5273-100
100 Units
12, 23€
0,122€/Plastic
Out of Stock
4076-50-20
210, 30€
0,210€/ Plastic
Out of Stock
9851-50
50 Units
6, 21€
0,124€/Plastic
Out of Stock
7513-5-15
75 Units
-10% 83, 91€ Regular price 93,23 €
1,119€/Reusable
Out of Stock