- last units
Plastic Shot PS Clear 100 ml (50 Units)
4808-50
50 Units
1, 22€
0,024€/Plastic
Out of Stock
Plastic Cup PS Crystal "Ruby" 250ml (1250 Units)
The price is for a box of 1250 Units.
See more products
| Colour | Clear |
|---|---|
| Total Dimensions | 250 ml |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Drinks |
| Total capacity | 250ml |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 5 cm |
| Top diameter | 7,8 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1250 |
4808-50
50 Units
1, 22€
0,024€/Plastic
Out of Stock
8709-100
100 Units
13, 40€
0,134€/Plastic
Out of Stock
8724-25
25 Units
-15% 4, 65€ Regular price 5,47 €
0,186€/Foam
Out of Stock
3029-25-30
274, 12€
0,457€/ Plastic
Out of Stock
8205-50
50 Units
21, 81€
0,436€/Plastic
Out of Stock
7730-10
10 Units
5, 53€
0,553€/Plastic
Out of Stock
7779-20-21
420 Units
143, 12€
0,341€/Plastic
Out of Stock
11100-100
100 Units
-20% 12, 59€ Regular price 15,74 €
0,126€/Compostable
In Stock.
9955-20
20 Units
11, 42€
0,571€/Reusable
Out of Stock
7189-25-20
500 Units
80, 44€
0,161€/Foam
Out of Stock
8489-100
100 Units
2, 71€
0,027€/Plastic
Out of Stock
8079-1-6
6 Units
16, 63€
2,772€/Plastic
Out of Stock
12106-50-30
1.500 Units
71, 29€
0,048€/Cornstarch
Out of Stock
9853-50
50 Units
-15% 6, 28€ Regular price 7,39 €
0,126€/Plastic
Out of Stock
5268-100-10
1.000 Units
89, 27€
0,089€/Plastic
Out of Stock
12106-50
50 Units
2, 98€
0,060€/Cornstarch
Out of Stock