7010-20
20 Units
9, 28€
0,464€/Plastic
Out of Stock
Plastic Cup PS Crystal Hexagonal shape Orange 250ml (10 Units)
The price is for a pack of 10 Units
See more products
| Colour | Orange |
|---|---|
| Total Dimensions | 250 ml |
| Design | Hexagonal |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Drinks |
| Total capacity | 250ml |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 4,6 cm |
| Top diameter | 7,8 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9,2 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 10 |
7010-20
20 Units
9, 28€
0,464€/Plastic
Out of Stock
7987-15
19, 67€
0,629€/ Reusable
In Stock.
49002-100
100 Units
-25% 2, 95€ Regular price 3,93 €
0,029€/Plastic
Out of Stock
7513-5-15
75 Units
-10% 83, 91€ Regular price 93,23 €
1,119€/Reusable
Out of Stock
9860-25
25 Units
-15% 11, 47€ Regular price 13,50 €
0,459€/Plastic
Out of Stock
10556-25-20
500 Units
78, 60€
0,157€/Plastic
Out of Stock
8713-50
50 Units
21, 08€
0,422€/Plastic
Out of Stock
8707-100
100 Units
-25% 8, 85€ Regular price 11,80 €
0,088€/Plastic
Out of Stock
211206-50-20
-5% 131, 78€ Regular price 138,72 €
0,132€/ Plastic
Out of Stock
3029-25
11, 42€
0,457€/ Plastic
In Stock.
7725-50-20
1.000 Units
199, 31€
0,199€/Plastic
Out of Stock
11179-50
50 Units
-15% 14, 63€ Regular price 17,22 €
0,293€/Plastic
Out of Stock
9866-100-10
1.000 Units
-5% 57, 45€ Regular price 60,48 €
0,057€/Plastic
Out of Stock
7017-100
100 Units
6, 78€
0,068€/Plastic
Out of Stock
7188-25
25 Units
3, 17€
0,127€/Foam
Out of Stock
9865-50-10
500 Units
-10% 43, 95€ Regular price 48,84 €
0,088€/Plastic
Out of Stock
11204-50
50 Units
1, 61€
0,032€/Plastic
Out of Stock
8710-100-10
1.000 Units
-25% 81, 28€ Regular price 108,37 €
0,081€/Plastic
Out of Stock
8568-10
10 Units
1, 77€
0,177€/Plastic
Out of Stock