8472-50
4, 90€
0,078€/ Reusable
In Stock.
Plastic Cup PS Crystal Hexagonal shape 250ml (1250 Units)
The price is for a box of 1250 Units.
With this product also buy
8472-50
4, 90€
0,078€/ Reusable
In Stock.
See more products
| Colour | Clear |
|---|---|
| Total Dimensions | 250 ml |
| Design | Hexagonal |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Drinks |
| Total capacity | 250ml |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 4,6 cm |
| Top diameter | 7,8 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 9,2 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1250 |
7003-6-15
90 Units
-10% 48, 69€ Regular price 54,10 €
0,541€/Plastic
Out of Stock
5963-50
50 Units
3, 06€
0,061€/Plastic
Out of Stock
8499-100-10
1.000 Units
-25% 47, 30€ Regular price 63,07 €
0,047€/Plastic
Out of Stock
7722-50-20
1.000 Units
184, 69€
0,185€/Plastic
Out of Stock
8343-50-30
1.500 Units
78, 41€
0,052€/Plastic
Out of Stock
7785-20
20 Units
9, 11€
0,456€/Plastic
Out of Stock
7498-35-20
700 Units
-10% 247, 33€ Regular price 274,82 €
0,353€/Plastic
Out of Stock
8551-100-30
3.000 Units
-15% 86, 39€ Regular price 101,64 €
0,029€/Plastic
Out of Stock
12133-30
30 Units
-20% 3, 15€ Regular price 3,93 €
0,105€/Reusable
In Stock.
7488-5
5 Units
9, 52€
1,905€/Plastic
Out of Stock
49016-12-8
96 Units
-10% 29, 05€ Regular price 32,28 €
0,303€/Plastic
Out of Stock
8281-50-30
1.500 Units
38, 60€
0,026€/Plastic
Out of Stock
13081-30
30 Units
-25% 2, 31€ Regular price 3,09 €
0,077€/Reusable
Out-of-Stock
11199-50-30
1.500 Units
29, 62€
0,020€/Plastic
Out of Stock
7300-6
6 Units
21, 93€
3,654€/Plastic
Out of Stock
8169-70-16
1.120 Units
327, 11€
0,292€/Compostable
Out of Stock
11931-14
14 Units
10, 26€
0,733€/Reusable
In Stock.
5264-50
50 Units
11, 92€
0,238€/Plastic
Out of Stock