- last units
Plastic Spoon Metallized 17,5cm (10 Units)
84004-10
10 Units
2, 90€
0,290€/Plastic
Out of Stock
Plastic Cup PS Cream 200ml Ø7cm (1500 Units)
30 Bags 50 Units.
The price is for a box of 1500 Units.
See more products
| Colour | Cream |
|---|---|
| Total Dimensions | 200 ml |
| Design | Color |
| Material | PS (Polystyrene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total capacity | 200 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 4,4 cm |
| Top diameter | 7 cm |
| Shape | Cylinder |
| Height | 8,1 cm |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Cheap |
| Price for | 1500 |
Product Reviews / Q&A
84004-10
10 Units
2, 90€
0,290€/Plastic
Out of Stock
11777-25
25 Units
1, 40€
0,056€/Compostable
Out of Stock
13004-100
100 Units
2, 02€
0,020€/Small
Out of Stock
8537-25
25 Units
5, 26€
0,211€/Reusable
Out of Stock
8728-20
20 Units
-20% 7, 12€ Regular price 8,91 €
0,356€/Foam
Out of Stock
8453-50
50 Units
5, 28€
0,106€/Cornstarch
Out of Stock
11175-20
20 Units
4, 21€
0,211€/Plastic
Out of Stock
60003-25
8, 47€
0,248€/ Reusable
Out of Stock
12133-30-14
420 Units
-12% 38, 75€ Regular price 44,03 €
0,092€/Reusable
Out of Stock
7516-10-49
490 Units
-10% 155, 04€ Regular price 172,26 €
0,316€/Plastic
Out of Stock
49020-12
12 Units
-25% 4, 53€ Regular price 6,04 €
0,377€/Plastic
Out of Stock
13085-30
30 Units
3, 24€
0,108€/Reusable
Out-of-Stock
7488-5
5 Units
9, 52€
1,905€/Plastic
Out of Stock
11196-50
50 Units
1, 23€
0,025€/Plastic
Out of Stock
5264-50
50 Units
11, 92€
0,238€/Plastic
Out of Stock
12135-30-14
420 Units
-12% 38, 75€ Regular price 44,03 €
0,092€/Reusable
Out of Stock
11197-50-30
1.500 Units
29, 62€
0,020€/Plastic
Out of Stock
8533-25-15
375 Units
-15% 38, 57€ Regular price 45,38 €
0,103€/Reusable
Out of Stock
9855-50-20
1.000 Units
-10% 106, 85€ Regular price 118,73 €
0,107€/Plastic
Out of Stock