- last units
Plastic Knife PS Orange 16,5 cm (15 Units)
4262-15
15 Units
0, 81€
0,054€/Plastic
Out of Stock
20uses
Plastic Cup PP "X-Table" Black 320ml.
16 Bags 8 Units.
The price is for a box of 128 Units.
See more products
| Colour | Black |
|---|---|
| Total Dimensions | 320 ml |
| Design | X-Table |
| Material | PP (Polypropylene) |
| Product type | Collins Glass |
| Uses | Cold and Hot Drinks |
| Total capacity | 320 ml |
| Certificates | Food Contact |
| Lower diameter | 4,4 cm |
| Top diameter | 8 cm |
| Shape | Cylinder |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Range | Luxury |
| Price for | 128 |
Product Reviews / Q&A
4262-15
15 Units
0, 81€
0,054€/Plastic
Out of Stock
7075-5
5 Units
5, 84€
1,169€/Plastic
Out of Stock
7987-15
19, 67€
0,629€/ Reusable
In Stock.
49002-100
100 Units
-25% 2, 95€ Regular price 3,93 €
0,029€/Plastic
Out of Stock
7771-6-12
72 Units
-10% 86, 45€ Regular price 96,05 €
1,201€/Plastic
Out of Stock
11180-25
25 Units
6, 18€
0,247€/Plastic
Out of Stock
9852-50
50 Units
6, 14€
0,123€/Plastic
Out of Stock
61006-50-20
52, 50€
Out of Stock
3029-25-30
274, 12€
0,457€/ Plastic
Out of Stock
11194-50-15
750 Units
14, 81€
0,020€/Plastic
Out of Stock
9851-50-20
1.000 Units
99, 32€
0,099€/Plastic
Out of Stock
7664-20-20
400 Units
118, 85€
0,297€/Plastic
Out of Stock
8541-100-10
1.000 Units
-25% 39, 04€ Regular price 52,05 €
0,039€/Plastic
Out of Stock
11156-50-30
1.500 Units
-5% 103, 71€ Regular price 109,17 €
0,069€/Cornstarch
Out of Stock
8542-100-10
1.000 Units
60, 37€
0,060€/Plastic
Out of Stock
8368-50
50 Units
1, 61€
0,032€/Plastic
Out of Stock
8497-100-15
1.500 Units
63, 07€
0,042€/Plastic
Out of Stock
7764-5
5 Units
-15% 8, 59€ Regular price 10,10 €
1,717€/Reusable
Out of Stock
7492-8-15
120 Units
-5% 145, 41€ Regular price 153,07 €
1,212€/Plastic
Out of Stock
49016-12-8
96 Units
-10% 29, 05€ Regular price 32,28 €
0,303€/Plastic
Out of Stock