44035-1
49, 26€
49,259€/ Wooden
In Stock.
Pine Leaf Tray 17x8,5x2cm.
See more products
| Colour | Natural |
|---|---|
| Total Dimensions | 17x8,5x2cm |
| Design | Square |
| Material | Pine Leaf |
| Product type | Miniaturas Biodegradables |
| Uses | Restaurants and Catering |
| Certificates | Food Contact |
| Shape | Square |
| Width | 8,5 cm |
| Biodegradable | Yes |
| Compostable | Yes |
| Food Contact | Yes |
| Disposable | Yes |
| Family | Monouso |
| Intrastat | 14011000 |
| Length | 17 cm |
| Recyclable | Yes |
| Type | Tableware |
| Price for | 1000 |
44035-1
49, 26€
49,259€/ Wooden
In Stock.
10369-24
3, 58€
0,119€/ Wooden
In Stock.
6285-1
1 Units
3, 22€
3,219€/Bamboo
Out of Stock
640516-12-16
104, 47€
0,544€/ Reusable
In Stock.
10021-20
8, 59€
0,344€/ Tasting
In Stock.
10293-1
-15% 18, 76€ Regular price 22,07 €
15,886€/ Bamboo
In Stock.
10296-1
-15% 12, 80€ Regular price 15,06 €
11,449€/ Bamboo
In Stock.
10295-1
6, 43€
5,140€/ Bamboo
In Stock.
640518-12
12 Units
7, 47€
0,623€/Tasting
Out of Stock
640573-1
1 Units
-20% 4, 87€ Regular price 6,09 €
4,872€/Plastic
In Stock.
640573-1-12
12 Units
-12% 51, 44€ Regular price 58,46 €
4,287€/Plastic
In Stock.
6080-50-20
79, 26€
0,079€/ Pine
In Stock.
6081-50
5, 60€
0,090€/ Pine
In Stock.
10292-1-40
40 Units
260, 49€
6,512€/Bamboo
Out of Stock
9476-50-5
73, 57€
0,294€/ Pine
In Stock.
12173-50-20
66, 68€
0,067€/ Pine
In Stock.